Zapraszamy w imieniu własnym i firm z nami współpracujących do odwiedzenia XX jubileuszowej konferencji ”Telekomunikacja i Informatyka na Kolei” oraz naszego stoiska wystawowego, gdzie będzie okazja porozmawiać o potencjalnej współpracy w zakresie produktów pozycjonowanych na rynek kolejowy z naszego portfolio.

Konferencja organizowana jest przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei i co roku gromadzi blisko 400 uczestników reprezentujących firmy oraz 30 dostawców związanych z kolejowym rynkiem.

W szczególności na ten rynek kierujemy np: szeroką gamę produktów w zakresie osprzętu do instalacji światłowodowych, telekomunikacyjnych i przemysłowych kabli światłodowowych, kabli uniepalnionych z certyfikatami CPR i z funkcjami podtrzymania transmisji w warunkach pożaru, kabli telekomunikacyjnych miedzianych (Sterlite, Optral, Optotec, Metallurgica Bresciana).

W ofercie mamy także rozwiązania NTET Group oparte o kompozyty z włókien szklanych: słupy oświetleniowe, słupy semaforowe, słupy i elementy konstrukcji wsporczych, drzwi i elementy stacji kontenerowych, a nawet części kompozytowe i tworzywowe do montażu w wagonach (automotive).

Bardzo ciekawą i innowacyjną grupą oferowanych rozwiązań są systemy monitorowania i wykrywania zdarzeń przy pomocy światłowodów sensorycznych o szerokim zastosowaniu w przemyśle, ochronie obwodowej i zabezpieczeniu obiektów znaczenia strategicznego, w tym na liniach i obiektach kolejowych (Optral Osense). Wkrótce także inne rozwiązania charakterystyczne dla potrzeb rynku kolejowego.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA:
Początek: 15 marca godzina 12.30 Koniec: 17 marca godz. 10.00
Miejsce: Hotel Crystal Mountain, ul. Bukowa 19A, Wisła, 43-460 Poland
Program i więcej o konferencji: pod tym linkiem organizatora