+48 (22) 230 40 20
office@syntelco.pl
+48 (22) 230 40 20
office@syntelco.pl

VendorSpot

Witamy w VendorSpot

Miejsce to dedykowane jest Producentom i Dostawcom współpracującym z nasza Agencją w formule MVRA. Wcześniej czy później dowiesz się tutaj znacznie więcej o portfolio produktów i znajdziesz najnowsze informacje o tych firmach, ciekawe webinaria, ogłoszenia o wdrożeniach nowych produktów, jak i historie sukcesu w ramach studiów przypadków.

ASOCS Ltd

On-premises Mobile Cloud Solutions

ASOCS Ltd. to prywatna firma, zajmująca się tworzeniem lokalnych rozwiązań w chmurze dla przemysłu, inteligentnych miast i przedsiębiorstw. ASOCS współpracuje również z operatorami sieci komórkowych, aby wspierać przejście na 5G, wykorzystując pełną wirtualizację sieci i otwarte interfejsy, takie jak xRAN, TIP i ONAP oraz wytyczne dyrektyw standardu OpenRAN. ASOCS ma siedzibę główną w RoshHa’ayin w Izraelu, a także posiada centra rozwoju na całym świecie. Firma została założona w 2003 roku przez CEO Gilada Garona i CTO Dorona Solomona, początkowo jako producent układów scalonych, a od 2013 roku koncentruje się na zwirtualizowanej komunikacji dla sieci bezprzewodowych w ramach rozwoju sieci Cloud-RAN nowej generacji. ASOCS jest aktywnym członkiem sojuszu O-RAN.

Obecnie ASOCS umożliwia przedsiębiorstwom przemysłowym łączenie ich linii produkcyjnych z aplikacjami brzegowymi, zapewniając im opartą na chmurze prywatną sieć 5G oraz skalowalny model oprogramowania jako usługi (SaaS). Opracowane przez firmę ASOCS w 2017 roku oprogramowanie CYRUS® 5G umożliwia przedsiębiorstwom prowadzenie sieci na własnych warunkach przy użyciu standardowego sprzętu, tak jak robią to z infrastrukturą IT. ASOCS umożliwia firmom łatwe wdrażanie prywatnych sieci 5G i czerpanie korzyści z wysokiej niezawodności sieci, zwiększonego bezpieczeństwa i niskich opóźnień. CYRUS® można wdrożyć i połączyć firmy z globalną społecznością otwartych zastosowań, oszczędzając czas i pieniądze podczas wdrażania i ulepszania Przemysłu 4.0 — inteligentnej produkcji i obliczeń AI. 5G staje się powszechnie stosowaną technologią w sieciach prywatnych, a przedsiębiorstwa, producenci i integratorzy systemów wdrażają Private 5G w swoich obiektach jako najbardziej wydajną, łatwą w zarządzaniu i niezawodną metodę przesyłania danych z wielu jednocześnie podłączonych urządzeń do i z brzegu sieci. Będąc niezależnym od sprzętu i wykorzystując OpenRAN, oprogramowanie ASOCS 5G oferuje firmom elastyczność w wyborze i dostosowaniu odpowiedniego systemu do ich konkretnych potrzeb.

ASOCS nawiązał współpracę i zintegrował się ze światowymi liderami w dziedzinie sprzętu sieci radiowych i rozwiązań brzegowych, aby uprościć taką implementację, oferując jednocześnie jedno miejsce zarządzenia, dzięki czemu sieć i przepustowość mogą być zarządzane jak każdym innym systemie informatycznym.


More info about

Sterlite Technologies Ltd (STL)

Connectivity End2End Solution based on Fiber Optic Cables & Passive Optical Network equipment

STL jest znanym światowym producentem rozwiązań End2End Connecitivity Solutions opartych na własnych kablach światłowodowych, własnych wysokiej jakości preformach szklanych i światłowodach oraz szerokiej gamie produktów do łączności projektowanych w Indiach i Włoszech. Zakłady produkcyjne znajdują się głównie w Indiach, ale także we Włoszech, Chinach i Brazylii, a najnowsze w Wielkiej Brytanii.

STL Opticonn to rozwiązanie łączności optycznej, które zostało zaprojektowane, aby umożliwić operatorom telekomunikacyjnym, dostawcom usług internetowych, sieciom publicznym i dużym przedsiębiorstwom szybsze, bardziej efektywne i ekonomiczne wdrażanie sieci. Rozwiązanie jest kompleksowe, począwszy od kabli światłowodowych (abonenckie, mikrokable, kanałowe, opancerzone, wstążkowe, mikromodułowe), produkty dystrybucyjne (szafy i rozwiązania ODF, mufy złączowe, mufoprzełącznice itp.), zestawy prekonektoryzowane, usługi wsparcie technicznego sprzedaży i posprzedażne.


Więcej informacji

Sterlite Technologies Ltd (STL)

Virtualised AccessNetwork End2End Solutions and Network Software Products

STL zapewnia kompleksowe rozwiązania softwarowo-hardwerowe AccessNetworks dla budowy otwartej zwirtualizowanej sieci dostępowej zintegrowane z technologią 5G, począwszy od sieci przewodowej po bezprzewodową, od projektu po wdrożenie, od łączności po obliczenia poprzez podstawowe możliwości w zakresie optycznych połączeń międzysieciowych i rozwiązań dostępowych, oprogramowania sieciowego i integracji systemów. Prowadzimy badania nad aplikacjami sieciowymi nowej generacji w naszym Centrum Doskonałości z dwoma centrami rozwoju oprogramowania w Indiach i jednym własnym ośrodkiem projektowym DataCentre w Wielkiej Brytanii.

STL opracowuje również własne rozwiązania, oparte na DevOps i analizie analitycznej, skalowane w sieci Web Cloud oprogramowanie sieciowe klasy operatorskiej, takie jak: cyfrowe platformy OSS/BSS, sieciowe platformy operacyjne (Network Operation Platforms), zarządzanie widmem i odciążaniem (Spectrum and Offloading Managment), , oprogramowanie do analizy danych (Data Intelligence Software) i pomagające poprawić monetyzację systemów 5G (5G Monetization).

Dlatego też STL może dostarczać na całym świecie całe rozwiązanie, od sprzętu StandAlone po architektury open source, zgodne z OpenRAN i staje się rozpoznawalnym globalnym dostawcą tych rozwiązań obok innych wiodących marek.


Więcej informacji

Optotec

Światłowodowe osłony złączowe, osprzęt dystrybucyjny i ODF

Firma Optotec S.p.A została założona w 1992 roku w celu dostarczania wysokiej jakości akcesoriów i łączności światłowodowej w branży telekomunikacyjnej. Zrodzony z spin-off Sirti, największego włoskiego instalatora, Optotec szybko stał się niekwestionowanym liderem rynku w rozwoju, produkcji i sprzedaży komponentów i akcesoriów do sieci telekomunikacyjnych. Dzięki ciągłym innowacjom i unowocześnieniom technologicznym, Optotec ugruntował swoją pozycję światowego lidera w portfolio Optical Interconnect przez następne dwie dekady.

W zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży komponentów i akcesoriów do sieci telekomunikacyjnych oferuje różnorodne produkty łączące, chroniące i tworzące sieć światłowodową, w tym:

– Szafy, subracki i elementy pasywne dla Central Office (CO)
– Osłony złączowe, mufoterminale, szafy i słupki do ​​instalacji zewnętrznej (OSP)
– Skrzynki końcowe i gniazdko dla pomieszczeń klienta (CP)
– Inne niestandardowe rozwiązania

W listopadzie 2020 roku firma Optotec została przejęta przez Sterlite Technologies Ltd., wiodącego w branży dostawcę kompleksowych rozwiązań dla globalnych sieci cyfrowych.


Więcej informacji

Optral

Wysokiej jakości kable światłowodowe

OPTRAL to hiszpańska firma od ponad 30 lat uczestnicząca we wdrażaniu sieci telekomunikacyjnych poprzez projektowanie i produkcję wysokowydajnych kabli światłowodowych. Najważniejsze filary wyróżniające nasze produkty to innowacyjność i jakość . Nieustannie inwestujemy w maszyny, surowce i procesy produkcyjne, a także przestrzegamy certyfikatów i wysokich standardów jakości na poziomie międzynarodowym.

Posiadamy trzy filie w Ameryce Łacińskiej (Chile, Meksyk i Kolumbia), biuro centralne w Madrycie, centrum technologiczno-produkcyjne w Barcelonie, centrum produkcyjne i logistyczne we Fraga oraz ponad 30 partnerów handlowych na całym świecie, co pozwala nam być obecnym w ponad 70 krajach na całym świecie. Uznane międzynarodowe firmy z sektora Telekomunikacji i Systemów Telewizyjnych, a także sektora Przemysłu Ciężkiego, Nafty i Gazu oraz Energii Odnawialnych – wybierają nas często jako najlepszego dostawcę kabli światłowodowych.

Oferta produktowa Optral skupia się na: standardowych kablach światłowodowych do telekomunikacji, kablach połączeniowych do systemów DataCenter i i okablowania strukturalnego Datacom, specjalizowanych kablach światłowodowych z wysokimi parametrami ognioodporności w warunkach pożaru i w szerokiej gamie klas CPR (włącznie z B2ca), przewodach do środowisk przemysłu ciężkiego w wielu zastosowaniach i środowiskach instalacji.


Więcej informacji

Gloriole Electroptic Tech

Złącza i adaptery, pasywne elementy światłowodowe

Gloriole Electroptic Technology (GET) Corp jest od 2000 roku profesjonalnym tajwańskim producentem pasywnych komponentów światłowodowych. Firma rozpoczęła od transferu technologii NTT-AT złącza i adaptera MU, a obecnie GET Corp jest jednym z członków LC Alliance posiadających licencję na produkcję standardowego złącza LC, złącza unibody i adapterów. Ma kilka profesjonalnych fabryk form wtryskowych z tworzyw sztucznych i montażu połączeń.

Dostarczamy innowacyjne opatentowane produkty, takie jak złącze LC, adapter LC, adapter MU i zestawy elementów wtyków LC o wysokiej jakości i unikalnych cechach, takich jak możliwość układania w stosy, odwracalna polaryzacja lub wysoka pojemność osiągnięta dzięki bardzo małym kształtom w nowo opracowanych produktach, takich jak rodzina MUX / LUX dedykowanych do rozwiązań High Capacity DataCenter.

Obecnie GET wykorzystuje dokładne procesy produkcyjne i technikę montażową również do tworzenia wysokiej jakości tłumików, kolimatorów, przełączników optycznych i elementów pasywnych WDM. GET może również montować patchcordy (jumper), tłumik (stały lub zmienny) i terminatory.


Więcej informacji

Höhle Estonia

Mikrorurki i wiązki mikrorurek

Höhle OÜ jest producentem mikrorurek i wiązek mikrorurek do instalacji kabli światłowodowych. Höhle opiera się na doświadczeniu i duchu przedsiębiorczości gdyż członkowie naszego podstawowego zespołu posiadają 45-letnie doświadczenie w produkcji rur z tworzyw sztucznych, natomiast właściciele firmy mają prawie 60-letnie doświadczenie w biznesie. Niewielka odległość od Polski oraz konkurencyjny czas realizacji sprawiają, że oferta Höhle jest bardzo atrakcyjna.

Portfolio produktów zaczyna się od wysokiej jakości pojedynczych mikrorur (SingleHöhle) 5-20 mm do foliowanych wiązek DirectInstall lub DirectBuried (MultHöhle) składających się z 2-24 mikrorur. W ofercie dostępne są także wysokiej jakości rury RHDPE 25-50mm oraz rozwiązania niestandardowe: wiązki Combo czy mikrorurki odporne na UV (dostępne na życzenie).


Więcej informacji

Jetting AB

Wdmuchiwarki kabli telekomunikacyjnych i osprzęt instalacyjny

Szwedzki dostawca niezawodnych i łatwych w obsłudze maszyn do wdmuchiwania kabli i wiązek mikrorur. Od czasu powstania pierwszej własnej wdmuchiwarki światłowodowej opracowanej w 2008 roku, po ponad 5000 godzin budowy, 2000 godzin obróbki CNC i ponad 5 milionach metrów wdmuchiwania do dziś – Jetting prowadzi własną produkcję CNC niezawodnych maszyn wdmuchujących, które są sprzedawane i sprzedawane pod markami Jetting MJET lub TriggAir.

Nasze maszyny do wdmuchiwania są opracowywane z perspektywy warunków terenowych, a nie laboratoryjnych, ponieważ muszą działać w każdych rzeczywistych warunkach. Stawiamy na niską wagę, wysoką użyteczność, niezawodność, łatwą obsługę i szybką rekonfigurację, bo wiemy jak tam jest. Nasze produkty są opracowywane i produkowane w Szwecji z jakością oczekiwaną od szwedzkiej firmy. Nieustannie angażujemy się w rozwój naszych produktów, ale także skupiamy się na wsparciu i szkoleniu technicznym naszych klientów, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w branży światłowodowej w budowie rurociągów, oraniu, wdmuchiwaniu i spawaniu kabli światłowodowych.


Więcej informacji

OSense Solutions

Szyte na miarę systemy detekcyjne oparte o światłowodowe kable sensoryczne OPTRAL

Jako specjalista w dziedzinie kabli i technologii światłowodowych, Optral ewoluuje w kierunku innowacyjnych linii produktów, tworząc w OSENSE SOLUTIONS – zestaw rozwiązań End2End wykrywających i monitorujących, które wykorzystują zaawansowaną detekcję zdarzeń OTDR i rozpoznawanie wzorców zdarzeń za pomocą światłowodów i jest w stanie wykrywać i mierzyć wielkości takie jak: temperatura, ciśnienie akustyczne, wibracje, naprężenia, naprężenia lub napięcia.

Rozwiązania te mogą znaleźć zastosowanie w wielu aplikacjach wdrożeniowych, takich jak systemy bezpieczeństwa i nadzoru, pomiary naprężeń i uszkodzeń infrastruktury budowlanej, systemy liniowego wykrywania pożaru i pomiaru temperatury, detekcji wycieków i wiele innych. Platforma Optral OSENSE oparta na Specialty Sensing Optical Cables (światłowodowych kablach sensorycznych), zaawansowanych urządzeniach aktywnych (interrogatorów), które zbierają i analizują dane wykryte przez kable czujnikowe i oprogramowanie/urządzenie OMonitor w celu właściwej wizualizacji zebranych danych i zarządzania transmisją wyników lub alarmów do systemów współpracujących jako systemy alarmowe lub SCADA w przemyśle.

Bazując na doświadczeniach i produkcie Optral opracowujemy kilka wersji platform dedykowanych do różnych zastosowań:

System OGuard – jest to system bezpieczeństwa obwodowego, który wykorzystuje światłowodowy kabel sensoryczny do wykrywania włamań, instalując je w ogrodzeniach, ścianach lub pod ziemią. System ten pozwala również skutecznie omijać warunki pogodowe, nawet które mogłyby wywołać fałszywe alarmy i na duże odległości od aktywnego urządzenia.

OSensor System – rozwiązanie to służy do wykrywania i monitorowania usterek lub zdarzeń z wykorzystaniem wartości takich jak temperatura, hałas, wibracje, naprężenia lub naprężenia w zależności od warunków instalacji i rodzaju aplikacji oraz w oparciu o technologie wykrywania takie jak: Temperatura Rozproszona Sensing (DTS), Distributed Acoustic Sensing (DAS), Distributed Strain Sensing (DSS), Fibre Bragg Grating (FBG).

OWatch System – system ten umożliwia prowadzenie konserwacji prewencyjnej i doraźnej w całej sieci światłowodowej (zarówno ciemnej jak i aktywnej) poprzez monitoring w czasie rzeczywistym. Efektywnie monitoruj fizyczną warstwę światłowodowej sieci telekomunikacyjnej za pomocą urządzeń OTDR.

Wszystkie systemy są dostępne ze wsparciem technicznym od dostawcy i przez certyfikowanych partnerów jako rozwiązanie end2end.


Więcej informacji

NTET słupy kompozytowe FGP

Produkcja elementów i słupów kompozytowych telekomunikacyjnych i oświetleniowych

NTET jest włoskim i europejskim liderem w produkcji kompozytowych słupów wzmocnionych włóknem szklanym (FGP) do zastosowań telekomunikacyjnych, kolejowych, energetycznych i oświetleniowych. Dzięki masowej produkcji opartej na odlewaniu odśrodkowym i poltruzji może sprostać wszelkim wymaganiom Klientów z powyższych rynków.

Grupa fabryk zlokalizowanych we Włoszech mogłaby również służyć Klientom poszukującym innych produktów, takich jak części samochodowe z tworzyw sztucznych, szafki FGP, elektrody czy mikrorury i wiązki.


Więcej informacji

NTET produkty kompozytowe na rynek Automotive

Elementy z kompozytów z żywic wzmacnianych włóknami szklanymi (SMC/GRF/RTM)
do autobusów, ciężarówek, pojazdów szynowych i specjalistycznych

NTET Composite (N.T.E.T. Spa) to część włoskiej grupy przemysłowej (NTET Group), która jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji części przemysłowych wykonywanych z różnego rodzaju materiałów kompozytowych. Z główną fabryką w Piacenza (Włochy) NTET posiada w jednym ręku wszystkie technologie produkcji o obróbki kompozytów zawierających żywice wzmacniane włóknami szklanymi (SMC/GRF/RTM) oraz węglowymi (C-SMC), w tym formowanie wtryskowe i tłoczne, pultruzja czy formowanie odśrodkowe.

Dzięki możliwościom montażu podzespołów metalowych i mechatroniki komponentów – główne rynki NTET Composite jako dostawca Tier4&3 w dla rynku automotive to: motoryzacja (samochody osobowe i luksusowe), transport masowy (autobusy, ciężarówki, tramwaje i pociągi), pojazdy rolnicze i specjalistyczne, w tym na rynek wojskowy. Na rynek automotive kierowane są różnorodne produkty kompozytowe (malowane bądź nie) od niewielkich po bardzo duże części karoserii i osłon pojazdów, wśród których można wymienić: wysokiej jakości ramy okienne do pojazdów szynowych, osłony silników, podwozi i części karoserii pojazdów rolniczych, owiewki aerodynamiczne, części karoserii i osłony autobusów i ciężarówek, elementy systemów wentylacji i wiele innych (maski, błotniki, zderzaki, panele drzwiowe, dachy, spojlery, zestawy aerodynamiczne, zabezpieczenia zbiorników, elementy baterii i akumulatorów), które możliwe są do wykonania w technologiach NTET. Pozostała część produkcji komponentów to wszelkiego rodzaju systemy dystrybucji energii i słupy kompozytowe na potrzeby oświetlenia, energetyki i telekomunikacji (w tym FTTH), produkty dla sektora sygnalizacji kolejowej i wiele więcej.

Grupa NTET wdrożyła i stosuje wiele systemów kontroli jakości: ISO9001, ISO14001, IATF16949, a wsród klientów firmy znajduje się wiele światowych marek i brandów produkujących samochody, pojazdy użytkowe i szynowe. 


Więcej informacji..

BDA Connectivity dla rynku Automotive

Kable specjalistyczne i systemy antenowe dla rynku Automotive

BDA Connectivity (Niemcy) od ponad 60 lat produkuje w Europie specjalne kable miedziane i światłowodowe, które są zoptymalizowane pod kątem danego obszaru zastosowania w przemyśle automotive (UN-R118), morskim (GL-DNV, UL), systemach audio (CPR: Eca) czy broadbandzie i telekomunikacji (CATV/RF/LAN/PSTN). Nowością jest gama wysokiej jakości anten zewnętrznych, wewnętrznych i komponentów pasywnych dla rynku telekomunikacyjnego 4G/5G, także do zastosowań na rynku automotive i smartcity. Opracowany przez firmę system pomiarowy „CoMeT” jest ważnym elementem do pomiaru skuteczności ekranowania kabli, złączy, wiązek kablowych i komponentów, a zakres pomiarowy wynosi od DC do 9 (18) GHz. Impedancja przejściowa i tłumienie ekranowania kabli komunikacyjnych i zespołów kabli można zmierzyć za pomocą jednej konfiguracji testowej.

Jesteśmy oddani obsłudze naszych klientów z branży elektrycznej i elektronicznej, sieci telekomunikacyjnych, hurtowni elektrycznych, dostawców motoryzacyjnych, studiów audio i telewizyjnych, techniki medycznej i nauki. 


Więcej informacji…

LongXing Telecom

ODF cabinets & passive fiber optic equipment

LongXing to jedna z najbardziej zaufanych chińskich firm w branży telekomunikacyjnej. Z ponad 1000 pracownikami, ponad 70 000 metrów kwadratowych powierzchni fabryk i przychodami ze sprzedaży ponad 258 milionów dolarów dostawca jest wyjątkowo przygotowany do reagowania na potrzeby globalnych klientów. Proponowane produkty i rozwiązania obejmują rozwiązania DataCenter, stacyjne ODFy oraz elementy sieci FTTx.

LXT produkuje produkty pasywne i aktywne, a także produkty wewnętrzne i zewnętrzne (np.: ODF, DDF, szafy sieciowe, skrzynki rozdzielcze, złączki do systemów tras kablowych, szafy zewnętrzne, PDU i akcesoria optyczne). Od ponad trzech dekad LongXing jest dostawcą numer jeden dla wszystkich wiodących chińskich operatorów telekomunikacyjnych i współpracuje z wieloma znanymi na całym świecie operatorami telekomunikacyjnymi.


Więcej informacji