+48 (22) 230 40 20
office@syntelco.pl
+48 (22) 230 40 20
office@syntelco.pl

O firmie

Nazwa Syntelco nie jest przypadkowa.
Synergia jest tym, czego szukamy przy każdej potencjalnej współpracy biznesowej.

Jesteśmy grupą profesjonalistów zajmujących się rozwojem usług agencji handlowej reprezentującej wielu dostawców – ang. Multi-Vendor Representative Agency (MVRA) na terenie Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Korzenie firmy wywodzą się z importu, rozwoju produktów, sprzedaży i rozwoju rynku w branży rozwiązań światłowodowych i systemów okablowania strukturalnego. Model MVRA wydaje się być naturalnym sposobem wykorzystania zdobytej wiedzy, kontaktów i pomysłów biznesowych.

Działamy na rynku telekomunikacyjnym od 20 lat. Był to okres pełen zmian branżowych i fluktuacji spowodowanych nowymi technologiami lub zmianami przepisów prawa. Nie ma wątpliwości, że żyjemy teraz na dynamicznie rozwijającym się rynku telekomunikacyjnym i wciąż znajdujemy się na krawędzi nowych rewolucyjnych czasów, które przyniosą idee Internetu Rzeczy (IoT) i inteligentnych miast (SmartCity). To ciekawe czasy, ale także bardzo wymagające dla każdej ze stron, które chcą być liderami branży.

Zmiany na rynku wpływają także na sposób współpracy pomiędzy stronami rynku. Standardy zatrudnienia starają się podążać za wymaganiami rynku telekomunikacyjnego, aby móc zaoferować znacznie większą elastyczność i pojemność na żądanie. Nic więc dziwnego, że biura domowe, outsourcing, zatrudnienie freelancerów, ekonomia współdzielona (GIG) i crowdsourcing – stają się tak popularne, szczególnie w ostatnich miesiącach w czasach pandemii.

W Syntelco wierzymy, że nowe czasy wymagają otwartości na każdą nową metodę współpracy. Dlatego nasza propozycja jest zorientowana na specyficzny ekosystem: Pracodawców, Partnerów i Klientów, aby w bardzo elastyczny sposób oferować wszelkie usługi potrzebne na dynamicznie rozwijającym się Rynku Telekomunikacyjnym. Te zalety ekosystemu, które chcemy promować, szczególnie w ramach usług Rozwoju Produktów (PDH) lub Usługach Doradztwa Telekomunikacyjnego (TCS / ISS), umożliwiły nam oferowanie znacznie szerszych i bardziej efektywnych kosztowo usług, dostosowanych wyłącznie do wymagań klientów.

Chcesz dzielić z nami te wizję?
Zapoznaj się ze szczegółami propozycji pokazanymi na naszej stronie internetowej, a jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się z nami skontaktować.