Zapraszamy juz 19-20 kwietnia 2023 do Opola, gdzie będzie można spotkać się z z nami w unikatowej formule sesji networkingowych B2B oraz podczas w trakcie całego wydarzenia i wydarzeń towarzyszących. Jest to świetna okazja aby porozmawiać o potencjalnej współpracy z producentami takimi jak NTET Composite i BDA Connectivity oferującymi produkty na rozwijany mocno w portfolio produktowym naszej agencji – bardzo ciekawy rynek przemysłowy i automotive.

Automotive CEE Day to jedno z najważniejszych spotkań B2B w Europie Środkowo-Wschodniej w segmencie zakupowym dla przemysłu motoryzacyjnego i doskonała okazja aby w jednym miejscu i w jednym czasie spotkać najważniejsze firmy motoryzacyjne, zarówno przedstawicieli koncernów samochodowych jak i dostawców TIER 1. Ogromnie ceniona przez uczestników dotychczasowych edycji, jest unikatowa interaktywna platforma umawiania spotkań B2B, dzięki której możliwe jest bardzo precyzyjne dobieranie partnerów do rozmów. Automotive CEE Day 2023 to nie tylko rozmowy B2B, ale także możliwość udziału w wystawie (67 stoisk), która jest doskonałą okazją do szerszego promowania oferowanych usług kooperacyjnych, a także budowania świadomości marki w grupie najważniejszych przedstawicieli przemysłu motoryzacyjnego.

NTET Composite – elementy z kompozytów z żywic wzmacnianych włóknami szklanymi (SMC/GRF/RTM)
do autobusów, ciężarówek, pojazdów szynowych i specjalistycznych

NTET Composite (N.T.E.T. Spa) to część włoskiej grupy przemysłowej (NTET Group), która jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji części przemysłowych wykonywanych z różnego rodzaju materiałów kompozytowych. Z główną fabryką w Piacenza (Włochy) NTET posiada w jednym ręku wszystkie technologie produkcji o obróbki kompozytów zawierających żywice wzmacniane włóknami szklanymi (SMC/GRF/RTM) oraz węglowymi (C-SMC), w tym formowanie wtryskowe i tłoczne, pultruzja czy formowanie odśrodkowe.

Dzięki możliwościom montażu podzespołów metalowych i mechatroniki komponentów – główne rynki NTET Composite jako dostawca Tier4&3 w dla rynku automotive to: motoryzacja (samochody osobowe i luksusowe), transport masowy (autobusy, ciężarówki, tramwaje i pociągi), pojazdy rolnicze i specjalistyczne, w tym na rynek wojskowy. Na rynek automotive kierowane są różnorodne produkty kompozytowe (malowane bądź nie) od niewielkich po bardzo duże części karoserii i osłon pojazdów, wśród których można wymienić: wysokiej jakości ramy okienne do pojazdów szynowych, osłony silników, podwozi i części karoserii pojazdów rolniczych, owiewki aerodynamiczne, części karoserii i osłony autobusów i ciężarówek, elementy systemów wentylacji i wiele innych (maski, błotniki, zderzaki, panele drzwiowe, dachy, spojlery, zestawy aerodynamiczne, zabezpieczenia zbiorników, elementy baterii i akumulatorów), które możliwe są do wykonania w technologiach NTET. Pozostała część produkcji komponentów to wszelkiego rodzaju systemy dystrybucji energii i słupy kompozytowe na potrzeby oświetlenia, energetyki i telekomunikacji (w tym FTTH), produkty dla sektora sygnalizacji kolejowej i wiele więcej.

Grupa NTET wdrożyła i stosuje wiele systemów kontroli jakości: ISO9001, ISO14001, IATF16949, a wsród klientów firmy znajduje się wiele światowych marek i brandów produkujących samochody, pojazdy użytkowe i szynowe. W Polsce firma reprezentowana jest przez agencję handlową Syntelco.

BDA Connectivity – kable specjalistyczne i systemy antenowe dla rynku automotive

BDA Connectivity (Niemcy) od ponad 60 lat produkuje w Europie specjalne kable miedziane i światłowodowe, które są zoptymalizowane pod kątem danego obszaru zastosowania w przemyśle automotive (UN-R118), morskim (GL-DNV, UL), systemach audio (CPR: Eca) czy broadbandzie i telekomunikacji (CATV/RF/LAN/PSTN). Nowością jest gama wysokiej jakości anten zewnętrznych, wewnętrznych i komponentów pasywnych dla rynku telekomunikacyjnego 4G/5G, także do zastosowań na rynku automotive i smartcity. Opracowany przez firmę system pomiarowy „CoMeT” jest ważnym elementem do pomiaru skuteczności ekranowania kabli, złączy, wiązek kablowych i komponentów, a zakres pomiarowy wynosi od DC do 9 (18) GHz. Impedancja przejściowa i tłumienie ekranowania kabli komunikacyjnych i zespołów kabli można zmierzyć za pomocą jednej konfiguracji testowej.

Jesteśmy oddani obsłudze naszych klientów z branży elektrycznej i elektronicznej, sieci telekomunikacyjnych, hurtowni elektrycznych, dostawców motoryzacyjnych, studiów audio i telewizyjnych, techniki medycznej i nauki. W Polsce firma reprezentowana jest przez agencję Syntelco oraz dystrybutora – firmę 4PS.pl.