W ciągu kilku ostatnich lat zaobserwowaliśmy przejście od światłowodów bardzo czułych na zginanie, takich jak G.652D, na włókna G.657A1 jako standardowo zamawiane włókno transmisyjne ze względu na lepszą wydajność zginania i odporność na błędy instalacyjne

Wraz z eksplozją zużycia danych na całym świecie operatorzy sieci znajdują się pod rosnącą presją, aby szybko wprowadzać innowacje i skalować transmisję danych. Najnowocześniejsze światłowody stały się ich kluczowymi czynnikami umożliwiającymi wspieranie technologii FTTH i 5G oraz głębszą ekspansję geograficzną.

Kolejnym logicznym krokiem w tym samym kierunku jest zastosowanie włókien G.657A2 jako włókien odpornych na zginanie. Podczas tej sesji webinaru usłyszymy od Philla Coppina, szefa globalnego Działu Inżynierii Aplikacji, w jaki sposób można osiągnąć korzyści z instalacji sieci, wydajności i konserwacji poprzez pełne lub nawet częściowe wdrożenie tego wysoce odpornego na zginanie światłowodu w sieci, w szczególności jeśli wybrane włókno A2 jest w pełni kompatybilne wstecznie ze starszym włóknem G652.D.

Online date: December 16, 2021 at 1:00 PM EST / 12:00 PM CST / 10:00 AM PST / 6:00 PM GMT / 19:00 POLSKA

Zarejestruj się i porozmawiajmy na webinarze!