Spotkaj się z zespołem Sterlite na konferencji FTTH 2024 w Berlinie i zobacz, jak tworzymy połączoną i zrównoważoną przyszłość dzięki naszym innowacyjnym produktom optycznym. Zarezerwuj czas i spotkaj się z przedstawicielem STL odpowiedzialnym za polski rynek:

FTTH Conference 2024 Europe | Data: 19-21 March 2024 | Lokalizacja: Berlin, Germany
STL Regional Manager Northern and Eastern Europe: John Davis, Hala 25 Stoisko G17

Oto zapowiedź tego, co czeka na Państwa na stoisku:

  • Certyfikowane produkty optyczne z oznakowaniem ekologicznym – kable światłowodowe i osprzęt połączeniowy i dystrybucyjny
  • Najnowsze innowacyjne produkty marki Optotec (osłony złączowe, mufoprzełącznice, szafy ODF, osprzęt budynkowy i napowietrzny oraz wiele innych)
  • Najnowsza rodzina mikrokabli NextGen o zredukowanych średnicach zewnętrznych kabla
  • Innowacyjne, przełomowe włókna światłowodowe 200um Stellar i 180um
  • Zaawansowane sieci światłowodowe
  • Globalny duch, europejska produkcja w fabryce Bresciana we Włoszech
  • Więcej o prezentowanych produktach: kliknij aby zobaczyć

Weź udział w dyskusji i wysłuchaj Rahula Puri Sterlite Sales Head – Europe, APAC, MEA and India podczas panelu Voice of Industry – 21 marca 2024 r., Ścieżka 1, 11:15-12:30 Temat: Dynamika włókien: Panel 11 – W jaki sposób produkty, projektowanie, procesy cyfrowe i inteligencja mogą zoptymalizować wdrażanie FTTH i obniżyć całkowity koszt posiadania. Poznaj najnowocześniejsze osiągnięcia FTTH w tym panelu, przedstawiając oparte na chmurze podejście do skanowania 3D z odniesieniem geograficznym do rozbudowy sieci. Uzyskaj strategiczny wgląd w przyspieszenie wdrożeń, optymalizację całkowitego kosztu posiadania (TCO) i sprostanie wyzwaniom dzięki innowacyjnym rozwiązaniom światłowodowym. W miarę napływu inwestycji w infrastrukturę 5G i światłowodową, paneliści omawiają ewoluujące przepływy pracy związane z wdrażaniem i korzyści dla interesariuszy wynikające z transformacji cyfrowej. Sesja będzie również poświęcona roli sztucznej inteligencji w FTTH i infrastrukturze krytycznej, badając jej pozytywny wpływ na obsługę klienta, operacje i inicjatywy związane ze zmianami klimatu. Eksperci rzucą światło na korzyści płynące ze sztucznej inteligencji, zapewniając kompleksowe zrozumienie jej transformacyjnej roli w branży FTTH.

Odwiedź stoisko Sterlite, aby poznać nas lepiej i znaleźć więcej możliwości współpracy z producentem z portfolio rozwiązań światłowodowych oferowanych przez Syntelco na rynku polskim.