Z przyjemnością informujemy, że AerialLite-3 czyli samonośne, napowietrzne kable światłowodowe STERLITE ADSS-ZXOTKtsdD 12-144F G657A1 o konstrukcji 4 i 12 włókien na tubę – pomyślnie przeszły badania i procedurę uzyskania certyfikatu w Orange Lab i uzyskaliśmy oświadczenie o zgodności kabli z wymaganiami normy branżowej Orange Polska czyli normy ZN-OPL-005-2/17. Linie optotelekomunikacyjne. Kable światłowodowe. Wymagania i badania.

Wierzymy, że ten dokument pomoże naszym Klientom w szerszym wykorzystaniu tych kabli we wszystkich projektach związanych z wysokimi oczekiwaniami technicznymi lub wręcz wymaganymi certyfikatami, związanymi z inwestycjami Orange lub nie.

AerialLite-3 jest drugim kablem Sterlite posiadającym zaświadczenie na zgodność z normą Orange po mikrokablach z rodziny MicroLite ZM-XOTKtsd 12-144F G652D. Razem z wolumenem kabli światłowodowych ponad 30 000 ckm sprzedanych w minionym okresie do Orange i na rynek polski – wydany certyfikat upewnia nas dodatkowo co do wysokiej jakości i niezawodności oferowanej przez tą grupę produktów.

Karty katalogowe mikrokabli MicroLite ZM-XOTKtsd 12-144F G652D: pobierz
Karty katalogowe kabli ADSS AerialLite3 ADSS-ZXOTKtsdD 12-144F G657A1: pobierz
Zainteresowanych uzyskaniem kopii certyfikatu zgodności z normą Orange lub wsparcia technicznego w zakresie procedur akceptacji technicznej przy projektach – zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Więcej o firmie – Sterlite Technologies Ltd:
STL jest wiodącym światowym producentem rozwiązań światłowodowych end2end (włókna, kabel światłowodowy, osprzęt połączeniowy) i firmą oferującą zaawansowane rozwiązania do budowy sieci 5G, obszarów wiejskich, FTTx, przedsiębiorstw i centrów danych.